Nagrody dla studenta

Nagrody dla studentki II roku kierunku ABIOM Maszy Góralczyk

Image

Studentka II roku kierunku ABIOM Masza Góralczyk realizująca pod kierunkiem dr hab. inż. Marcina Kozaneckiego, prof. uczelni, projekt badawczy w ramach programu E2TOP zdobyła aż dwie nagrody podczas Zjazdu Wiosennego Sekcji Młodych Polskiego Towarzystwa Chemicznego, która odbyła się w Chęcinach w dniach 3-7.05.2023 r. Za prezentację pod tytułem „Intermolecular interactions in aqueous solutions of 2-aminopyridine”, której współautorami są również dr inż. Paulina Filipczak, dr inż. Krzysztof Hałagan oraz dr hab. inż. Marcin Kozanecki, otrzymała nagrodę publiczności za najlepszą prezentację ustną oraz nagrodę specjalną, ufundowaną przez EYCN (European Young Chemists’ Network), za najlepszy komunikat zaprezentowany podczas Zjazdu.

Gratulujemy!